Cóndor Kniekous Rib Glitter 3220/2 Zwart (900)

Artikel 8 van 9
€ 6,99 (inclusief btw)
Overzicht

🖤 Cóndor Kniekous Rib Glitter – Zwart (900)

Laat je meisje stralen met deze elegante Cóndor kniekous met subtiele glitter in de tijdloze kleur Zwart (900). ✨
De klassieke ribstructuur gecombineerd met een glinsterende lurex draad geeft de kniekousen een stijlvolle, feestelijke uitstraling.
Perfect voor feestdagen, verjaardagen, fotoshoots of een chique schooloutfit.

Gemaakt van een zachte en rekbare katoenmix, bieden deze kniekousen comfort en een perfecte pasvorm gedurende de hele dag.
De zwarte tint met glitterdetails maakt ze bovendien makkelijk te combineren met vrijwel iedere outfit. 🌟


🌟 Waarom kiezen voor deze Cóndor glitter kniekousen?

🖤 Klassieke kleur Zwart (900) – tijdloos, elegant en veelzijdig
🧶 Ribstructuur met subtiele glitter – chique en feestelijk
👧 Perfect voor meisjes – ideaal voor school, feestdagen of speciale gelegenheden
Comfortabel en duurzaam – zachte katoen met stretch
🛍️ Verkoop per paar


✨ Materiaal & verzorging

Samenstelling: 75% katoen, 22% nylon, 3% elastan

Wasadvies:
🫧 Wasmachine op 40 °C (bij voorkeur in een waszak)
🚫 Niet bleken
🚫 Niet in de droger
🚫 Niet strijken

💡 Tip: Was de kniekousen in een waszakje om de glitter en ribstructuur langer mooi te houden – zo blijven ze sprankelend en elegant!


De Cóndor Kniekous Rib Glitter Zwart (900) is een musthave voor iedere meisjesgarderobe.
Combineer deze zwarte glitter kniekousen met een jurkje, rok of andere Cóndor accessoires voor een complete, stijlvolle look. ✨

Perfect voor feestdagen, fotoshoots of een chique schooloutfit — deze kniekousen geven elke outfit een subtiele, sprankelende finishing touch. 💖

© 2019 - 2026 the Quincys | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel